Ve druhém kole Mistrovství republiky amatérů muaythai (thajského boxu) konaného opět v Praze nasadil Frenštátský DaliGym dva zápasníky.

Jako první z našich řad se mezi šestnácti provazy postavil Patrik Mička ve své váhové kategorii – 71 kg proti soupeři Tomáši Procházkovi z SK VALETUDO – RK Znojmo.
Zápas se od samého začátku odehrával pestrou výměnou nízkých kopů – lowkicků. Soupeř měl opačný gard, tak jsme zvolili taktiku útoku na jeho přední nohu, která několikrát vyšla. První kolo bylo v náš prospěch. Ve druhém kole začal soupeř přechody do klinčů a útoky koleny. V této strategii pokračoval i ve třetím kole, povedl se mu i strh. Patrik statečně odolával a kompenzoval klinče rychlými útoky pěstmi. Vyrovnaný zápas nakonec rozhodčí ohodnotili 1:2 ve prospěch soupeře.

Ve druhém zápase nastoupil David Kyselý ve váhové kategorii -63,5 proti zkušenějšímu soupeři Vlastimilu Chumchalovi z Basta Gym Most. David naskočil do zápasu odhodlaně a asertivně. Od začátku zápasu diktoval tempo, byť byl dvakrát stržen. Ve druhém kole dostal soupeře do počítání. Soupeř statečně čelil Davidovým kombinacím i tvrdým úderům a párkrát i zahrozil. Nicméně razance úderů našeho borce jakož i celkové nasazení do tohoto zápasu rozhodlo v náš jednoznačný prospěch v poměru 3:0.